RAM Hukuk Ofisi Law Office Kanzlei RAM Hukuk Ofisi Law Office Kanzlei

Müvekkillerimizin uluslararası hukuk alanındaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, çalışmalarımızı birçok ülkeden kooperasyon partnerlerimizle istikrarlı ve yakın bir işbirliğini uzun yıllardır yürüterek gerçekleştiriyoruz.

Law Link adlı uluslararası avukatlar topluluğunun Türkiye temsilcisiyiz. Law-Link (The Global Law Group) bünyesinde 40 üzerinde avukatlık bürosu sürekli bir işbirliği içinde çalışmaktadırlar, tüm avukatları birebir tanımakla birlikte şimdiye kadar gerçekleştirilen kooperasyonlar sayesinde bir güven ilişkisi de kanıtlanmıştır. Dolayısıyla Ram Hukuk Ofisi, Avrupa Birliğinin en önemli ülkelerinde ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde, müvekkillerine danışmanlık hizmeti sunabilmektedir. (www.lawlink.org adresinden Law Link hakkında bilgi edinebilirsiniz. Law Link organizasyonu altındaki kooperasyon partnerlerimizin bulunduğu hukuk bürolarının her birinin iletişim bilgilerini ve bulundukları kentler ve ülkeleri görmeniz mümkündür.)

Kuruluşumuzdan beri en köklü kooperasyon partnerimiz Bonn-Bad Godesberg,
Almanya’da bulunan ve kurucusu Av. Ansgar Heribert Odo Rother olan Rother Hukuk Bürosu’dur. www.kanzlei-rother.de

Münih’te bulunan Theatiner Rechtsanwaelte Hukuk Bürosu ve ortaklarından Av. Nikolaus Klein von Wisenberg ile de yıllardır çesitli kooperasyon çalışmalarını güven ve huzur içinde yürütüyoruz. www.kleinvonwisenberg.com